Over BSPA

Wie is de BSPA ?

De BSPA is een vereniging van zwembadbouwers, fabrikanten en toeleveranciers van zwembadmateriaal

Wat is de missie van de BSPA ?

  • De particulier adviseren bij de aankoop/aanleg van een zwembad en dit op verschillende vlakken zoals kwaliteit, veiligheid, energievriendelijkheid, …
  • Promotie van de zwembadbranche in België. België kent een heel aantal topbedrijven op het vlak van zwembadbouw en waterbehandeling.
  • Verdedigen van de belangen van de Belgische zwembadbedrijven op Europees vlak o.a. door actieve deelname aan de Europese regelgeving.
  • Deelname aan het steeds verder professionaliseren van de zwembadbranche door o.a. het organiseren van technische opleidingen voor de Belgische zwembadbedrijven en –bouwers.

Raad van bestuur

Joeri Dils Directeur T&A Voorzitter
Chris den Hartog Zaakvoerder Duktrad Marketing Secretaris
Alain Servais Zaakvoerder LMP Penningmeester –TC402
Dominique Wiedig Zaakvoerder Tendance Piscines
Olivier Huysmans Zaakvoerder HDB Pools
Carine Claeys Benelux Manager SCP
Kurt Dekeyzer Zaakvoerder ZwembadenPlus Internet & communicatie
Mario De Clercq Sales Manager BNL Renolit
Eddy Albrecht Zaakvoerder Pollet Pool Group

 

Leden

AB CONSTRUCTION benjamin.mommens@abc-pool.be http://www.abc-pool.be
Abords & Bois abordsetbois@gmail.com http://www.abordsetbois.be
Accord'O info@accordo.be
Adam Piscines info@adampiscines.eu http://adampiscines.eu/
Aguabel info@aguabel.com http://www.aguabel.com
APB Bénélux responsable.commercial@apb-benelux.com http://www.apb-benelux.com
Aquacover info@aquacover.be http://www.aquacover.com
Aquafive-Pentagone APCD al@aquafive.eu http://aquafive.eu/
Artec Piscines df@artecpiscines.be http://www.artecpiscines.be
axf-group info@axf-group.be
Azuralux mathias@azuralux.eu http://www.azuralux.eu
Bepa info@bepa.be http://www.bepa.be
Changy & Regout gaetregout@gmail.com
B&K zwembaden info@bkzwembaden.be http://bkzwembaden.be/
Blue Piscines b.lescalier@bluepiscines.be http://www.bluepiscines.be
Bob Monteyne tuur@bobmonteyne.be http://www.bobmonteyne.be
BORD DE MER philippe@bdmpools.be
Bosta info@be.bosta.com http://www.bosta.com
Blue Drops bvba bram@bluedrops.eu http://www.bluedrops.eu/nl/
Broers-Bois info@broers-bois.be http://www.broers-bois.be
cadence-technics info@cadence-technics.be http://www.cadence-technics.be
cbc zwembaden sabine@cb-construct.be http://cbc-zwembaden.be/
Cfloor info@cfloor.eu http://www.cfloor.eu
Climaworld peter.maene@climaworld.be http://www.climaworld.be
CN Pools info@cnpools.be http://www.cnpools.be
Cochet Pierre info@cochetpierrepiscines.be http://www.cochetpierrepiscines.be
Comfort Projects info@comfort-projects.com http://www.comfort-projects.com
CB Concept cbconceptsprl@gmail.com
CPR plebizay@skynet.be http://www.cpr.be
D.C. Services bvba info@dcservicesbvba.be http://www.dcservicesbvba.be
Datron Swimming Pool Equipment info@datron.be http://www.datron.be
DcPools | De Cuyper groenarchitectuur en zwembaden BVBA info@dcpools.be https://www.dcpools.be
3TF info@dezwemwereld.be http://www.dezwemwereld.be/
De Cock E&C info@de-cock.be http://www.de-cock.be
Delta Pools & Ponds christophe@deltapools.be https://www.deltapools.be
Qualivie-Wellness info@qualivie-wellness.be http://www.qualivie-wellness.be/
LD ZWEMBADEN ldzwembaden@gmail.com
Ocea International diego@ocea.be http://ocea.be/
DM Zwembaden info@dm-zwembaden.be http://www.dm-zwembaden.be
Duktrad info@duktrad.com http://www.duktrad.be
Le Petit Baigneur sebastien@lepetitbaigneur.be http://www.lepetitbaigneur.be/
FIVERCO thierry@fiverco.be http://www.fiverco.be
Funny-pool info@funny-pool.be http://www.funny-pool.be
Geonet peter@geonet.be http://www.ecozwembad.be
Goswim piscines goswim@goswim.be http://www.goswim.be
GP Construct info@gpconstruct.be http://www.gpconstruct.be
Grenson Piscines Construction grensonpierre@skynet.be
Kens Services bv info@poolservices.be http://poolservices.be/
P.P.B. ZWEMBADPROJECTEN j.grondelaers@zwembadprojecten.be http://www.zwembadprojecten.be/
PuurPool info@puurpool.be http://www.puurpool.be
H2eau systems hilde@h2eausystems.be http://www.h2eausystems.be/
H2o- Construct Gekiere info@h2o-construct.eu http://www.h2o-construct.eu
VAN HAUWAERT info@vanhauwaert.be http://www.vanhauwaert.be
HDB Pools info@hdbpools.be http://www.hdbpools.be
Ideal Pool info@idealpool.be http://www.idealpool.be
Pool service jan@poolservice.be http://pool-service.be/
G.Gil. Production jc.jacobs.waterair@gmail.com
JDS-Pools info@jds-pools.be http://www.jds-pools.be
Swim-Fun info@swim-fun.be http://www.swim-fun.be/
KD Pooltechnics karl@kdpooltechnics.be http://kdpooltechnics.be/
Zwembaden Lannoo info@zwembadenlannoo.be http://www.zwembadenlannoo.be
Konrad Zwembaden info@konradzwembaden.be http://www.konradzwembaden.be
Kvzwembaden info@kvzwembaden.be http://www.kvzwembaden.be
LC & DV chantal.lelie@lcdv.be http://lcdv.be/
Leisure Pools Belgium info@leisurepools.be http://www.leisurepools.be
LMP POOLPARTS alain@lmppoolparts.be http://www.lmppoolparts.be
LPW Ceramic Pools info@lpw.be http://lpw.be/
info@lvp-piscines.be http://www.lvp-piscines.be
Marcellin Hendrick marcellin.hendrick@gmail.com
Rik ellentrik bvba info@mm-swimmingpools.be
My Pool Company SPRL info@mypoolcompany.be http://www.mypoolcompany.be/
Noppe Zwembaden info@noppe.be http://www.noppe.be
Oase info@oase.be http://www.oase.be
Otec Pools info@otec.be http://otec.be/
Pascal Riche pascal@riche.be http://www.riche.be
Pascal Riche pascal@riche.be http://www.riche.be
Piscines Loisirs marc.hellin@piscinesloisirs.be http://www.piscinesloisirs.be
Piscines Ondine info@piscines-ondine.be http://www.piscines-ondine.be
Atelier du plan d'O xavier.deglume@hotmail.com http://www.lespiscinesapo.be
Pollet Pool Group jeroen.vanwauwe@ppgeurope.com http://www.polletpoolgroup.com
Pool Systems contact@poolsystems.be http://www.poolsystems.be
poolcover manufacturing info@poolcoversystems.be http://www.poolcoversystems.be
Procopi Benelux yves.respen@procopi.com http://www.procopi.com
M2O - Promo Piscines anne@piscines-m2o.be http://www.piscines-m2o.be
Propulsion Systems ingrid@propulsionsystems.be http://www.propulsionsystems.be
Starline C.L.O. info@starlinepool.com http://www.starlinepool.com
Relex thomas.bogaerts@relex.be http://www.relex.be/
Rovapool Zwembaden info@rovapool.be http://www.rovapool.be
Renolit Belgium NV mario.declercq@renolit.com http://www.renolit.com/swimmingpool
Schreppie Pools info@schreppiepools.be http://www.schreppiepools.be
SCP Pool info.benelux@scppool.com http://www.scppool.com
SPECK POMPEN BELGIË NV jochenvanbelle@speckpompen.be http://www.speckpompen.be
Relaxani thijspools@gmail.com
Stevens J johan@johan-stevens.be
Tahiti Piscines info@tahitipiscines.be http://www.tahitipiscines.be
technics & Applications info@aquatop.be http://www.t-and-a.be/
S.P.R.L Pool-Conception vincent@pool-concept.com http://www.pool-concept.com/
Waterair g.gil.production.sa@skynet.be http://www.waterair.be
Wattec info@wattec.be http://www.wattec.be
Wibo info@zwembadenwibo.be http://www.wibo.be
Tendance Piscines tendancepiscines@gmail.com http://www.tendance-piscines.be
Willy Naessens herman@swimmingpools.be http://www.swimmingpools.be
Aquaserv info@aquaserv.be http://aquaserv.be/
Ziwapool yh@ziwa.be http://www.ziwa.be/
Becaus stefaan@becaus.be http://becaus.be/